Спеціальна пропозиція для SKODA Rapid!

17.04.2014

В офіційного дилера – ТД «Євромоторс» діє спеціальна пропозиція на автомобілі SKODA Rapid. Тепер SKODA Rapid можна придбати за ексклюзивною ціною, з вигодою до 15 348 грн!

* Пропозиція діє до 30 квітня 2014

Власники SKODA Rapid оцінять раціональні рішення, сучасні технології, економічність, простір і високий рівень безпеки цього автомобіля. За оцінкою Euro NCAP SKODA Rapid був визнаний одним з найбезпечніших автомобілів у своєму сегменті.

ŠKODA Rapid представлений в дилерській мережі в трьох комплектаціях Active, Ambition і Elegance з чотирма варіантами ефективних і економічних двигунів потужністю 75 к.с. і 105 к.с. для бензинової версії і двигуном 105 к.с. - для дизельної.

Представлені двигуни використовують передові технології в області управління уприскуванням палива - бензинові двигуни з безпосереднім уприскуванням палива FSI і дизельні TDI - CR. Дана технологія дозволяє точно дозувати подачу палива в циліндр двигуна , тим самим домагаючись максимальної економічності його витрати . Показники споживання палива даних двигунів вражають: середня витрата ( траса / місто ) бензинового двигуна складає всього 5,4 л/100 км , а витрата дизельного - 4,4 л/100 км.

У базову комплектацію моделі включені центральний замок , тоновані стекла , передні електросклопідйомники , радіопідготовка , 4 динаміка , радіо « BLUES » 1 -DIN з CD -плеєром і MP3 , обігрів заднього скла , освітлення багажного відділення , іммобілайзер , ISOFIX на задньому сидінні , подушки безпеки водія і переднього пасажира , галогенові передні фари , задні протитуманні фари , 3-й стоп- сигнал , ABS , пакет «погані дороги » та багато іншого.

Традиційно клієнтам SKODA пропонується широкий діапазон додаткових опцій , які можна підібрати на свій смак і замовити у виробництво.

Також , SKODA пропонує своїм клієнтам послуги сервісної мережі , рівень оснащеності і обслуговування якої був визнаний одним з кращих в Європі. Завдяки постійному поліпшенню якості послуг SKODA незмінно отримує високу оцінку українських споживачів , що підтверджують показники лояльності клієнтів , задоволеності якістю автомобілів SKODA , роботою доларів і сервісним обслуговуванням.

Кількість автомобілів обмежена , спеціальна ціна дійсна на автомобілі , що знаходяться на складі.

* Еквівалент вигоди в доларах США становить 1209 доларів. Сума вигоди в національній валюті України змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США , встановленого НБУ на дату оплати.

Сума вигоди вказана станом на 16.04.2014 за умови покупки автомобіля Skoda Rapid ( Elegance 1.6 TDI/105 к.с ).