Унікальний Spaceback вже у продажу!

09.04.2014

Тільки в офіційного дилера SKODA у Хмельницькому - ТОВ «ТД «Євромоторс» приймаються замовлення на новий хетчбек - Spaceback.

Це особлива модель, яка поєднує у собі спортивну динамічність із практичністю та функціональністю. Одним словом – це вінець дизайнерської майстерності, який наділений особливою емоційністю концепції SKODA.

Головною перевагою моделі Spaceback є панорамний дах – найбільший з усіх представників модельного ряду.

Розміри даху складають 1713 × 1155 мм , а розмір прозорої частини даху досягає 1210 × 780 мм. Більш того , опційно панорамний дах можна буде комбінувати з подовженим склом двері багажника. У поєднанні з панорамним дахом це дає суцільну смугу тонованого скла , яка тягнеться від передніх стійок через весь дах і закінчується на дверях багажного відділення. Комбінація цих унікальних елементів дизайну надає Spaceback особливої індивідуальності.

Високоякісні матеріали і безліч технологічних рішень « Simply clever » стали основою незвичайно просторого інтер'єру , в якому з комфортом можуть розміститися 5 пасажирів. Об'єм багажного відділення досягає 415 літрів базового об'єму і 1380 літрів з складеним спинкою задніх сидінь , що є одним з кращих показників в класі компактних хетчбеків.

Всі типи комплектації нової моделі можуть бути доповнені різноманітними елементами і електронними системами , покликаними створити максимальний комфорт і забезпечити високу безпеку . Нова модель може бути оснащена системою допомоги при парковці , системою контролю тиску в шинах , системою допомоги при підйомі в гору , яка дозволяє автомобілю почати рух вгору по горбу без ризику відкотитися назад; адаптивними протитуманними фарами з функцією Corner . Також Spaceback став першим автомобілем SKODA , оснащеним електромеханічним підсилювачем рульового управління (C- EPS) . До переваг такого підсилювача відносяться поліпшення рульового поведінки , меншу вагу і розмір устаткування.

В Україні SKODA Spaceback доступний в трьох комплектаціях Active , Ambition і Elegance з чотирма варіантами ефективних і економічних двигунів потужністю 75 к.с. і 105 к.с. для бензинової версії і двигуном 105 к.с. - Для дизельної .

Більше інформації у прайсах на модель, комплектаціях та багато іншого можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://www.eurocar.com.ua а також на сайті офіційного дилера ТОВ «ТД «Євромоторс»